Fotografiejednotlivých respondentů naleznete v galerii.

Michal Koptík
Domažlice

S tím tedy nesouhlasím. Jsem pro, aby tady stromy zůstaly. Měly by se ošetřit, prořezat, podepřít, větve svázat. Nejsem odborník, ale měly by se zachránit. Nepřijdou mi tak poškozené a všechny vykácet je podle mě jen pohodlnější řešení. Nelíbí se mi, jak se rychle strom pokácel, aniž by si jeden stihl všimnout.

Jan Vondraš
Domažlice

Ano, proč zachraňovat takové staré prohnilé stromy? Štve mě to. Jsou ve strašném stavu a jsou nebezpečné. Denně pod nimi chodí staří lidé a děti, co pak, až se ty staré větve rozlomí a někoho zabijou? Měly by se všechny vykácet a dát místo nich nové mladé stromky, které za chvilku dorostou.

Miluška Vejskalová
Bělá nad Radbuzou

Ne, nechala bych je tady. Bez nich to tu bude doslova hnusné. Některé mohou být nebezpečné, ale měla by být snaha je zachránit. Nic jiného tady hned tak nenaroste. U nás v Bělé se také kácí všechno možné, a to se mi nelíbí. Tam, kde kdysi stávaly pěkné stromy, je teď jen prázdno a vítr.

Jan Mráz
Chodov

Jsem rozhodně pro to, nechat je porazit. Přijít o tyhle staré, prohnilé stromy a zasadit nové mladé se rozhodně vyplatí víc, než aby někoho zabily. Jsou nebezpečné jak pro lidi, tak třeba i pro auta. Bude trochu vítr a padnou. Už nemá cenu snažit se je zachránit, lidé musí mít taky trochu rozumu.