Jana Válková
Domažlice

Ano, nechávám. Zatím mám jen dva dárky, zbytek musím nakoupit o Zlaté neděli, i kdybych nechtěla, protože na Štědrý den pracuji. Udělám si výlet do Plzně, kde vše v klidu nakoupím.

Václav Sladký
Tlumačov

Nákup dárků nechávám na poslední chvíli. Přítelkyně se sice zlobí, že nechávám všechno na poslední chvíli, ale jsem tak zvyklý. V neděli mám čas, tak si obchody projdu a vyberu si.

Josef Kuneš
Domažlice

Dárky nakupuji většinou dva až tři dny před Štědrým dnem. Většinou však ve všední dny. Při dnešním velkém sortimentu zboží je pro mne vymyslet vhodný dárek stále těžší a těžší.

Hana Valachovičová
Holýšov

Já nakupuji dárky už od srpna a mám už i zabaleno. Jako funkcionářka města navštěvuji řadu vánočních akcí a dělám to ráda, takže nemám čas dohánět na poslední chvíli nakupování.

Vendula Nová
Horšovský Týn

To je každý rok jiné, podle financí. Někdy to odkládám až do nejzazšího termínu. Polovinu dárků už ale mám, tak doufám, že zbytek seženu dnes, nebo případně příští týden.

Karel Trněný
Meclov

Takhle na poslední chvíli to nenechávám, vánoční dárky mám nakoupené několik měsíců dopředu. Zřejmě to bude tím, že jsem rozený ve znamení Panny a ta je pořádkumilovná.