Ondra Kupilík, Domažlice
Je toho víc. Tak například na sobotní volejbalový turnaj, na Chodrockfest na kapelu Wohnout a ještě na další kapelu, která bude hrát ve stanu na Chodském náměstí.

Kačenka Beroušková, Domažlice
Na všechny houpačky a kolotoče, které budou na pouti, na buřta a taky na koláče. Až je bude babička péct a já jí budu pomáhat. Až budou hotové, tak si na nich pochutnám.

Lidmila Haasová, Domažlice
Těším se na nedělní mši na Vavřinci, kam pravidelně chodíme. A pak na návštěvy, které k nám na Chodské slavnosti přijedou. Většinou se totiž vidíme jen jednou do roka.

Petr Janeček, Domažlice
Na vuřta a pivo. Rád chodím na atrakce, ale protože mám rád vše, co je adrenalinové, připadají mi zdejší atrakce, snad až na kyvadlo, které mi vyhovuje, dost slabé.

Jana Kunešová, Domažlice
Na vystoupení postřekovského souboru, na štandrle a na mši na Vavřinci. Snažím se vidět toho co nejvíc. Dříve jsem se těšila i na vuřta – lepenáče, ale ty už se dneska nedostanou.

Iva Kejvalová, Pec pod Čerchovem
Nemám naplánovaný program a vlastně ani nevím, jestli do Domažlic pojedu. Program slavností je ale dost bohatý a má smysl, takže si zábavu najde kdykoliv každý.