Jana Paroubková, Domažlice

"Na letošní pouť se prakticky vůbec netěším. Dělá každoročně až moc velký hluk. Mám doma malou dcerku a ta určitě celý den neusne. Navíc ceny kolotočů a podobných atrakcí jsou podle mě moc vysoké a za tu zábavu to nestojí."

Roman Kos, Černá Hora

"Domažlické pouťové slavnosti navštěvuji už třetím rokem. Dojíždíme sem s rodinou až z Moravy a pokaždé nás moc mrzí, když už tyto zábavné akce končí. Moc se mi tady líbí a ani mi nepřijde, že by zde byly nějak předražené atrakce."

Petra Dočekalová, Domažlice

"Samozřejmě, že se na slavnosti těším. Každým rokem si akce moc užívám, i když na kolotoče a podobné atrakce nechodím. Nezávidím rodičům, kteří svým dětem chtějí zaplatit celodenní zábavu a pak musí hodně sáhnout do peněženky."

Josef Prokop, Domažlice

"Pouťové zábavy navštěvuji už řadu let a myslím si, že kvalita jde nahoru. Sice mě mrzí předražené kolotoče a ostatní atrakce, ale i tak si s rodinou každý rok tyto dny užíváme. Také jsem moc rád, že se už nemusí platit za kulturní akce."

Lucie Štísová, Domažlice

"Když si odmyslím přehnané ceny za atrakce pro děti a velký hluk ve večerních hodinách, tak se na pouť těším. Líbí se mi různá kulturní a zábavná vystoupení a celá atmosféra slavností je něco, na co se těším prakticky celý rok."

Ptal se: Martin Steinbach