Tomáš Hána
7. ročník

Je mi dvanáct let a bydlím v Postřekově. Ve škole mám nejraději němčinu, kterou se učím čtyři roky, a přírodopis. Moc mě nebaví fyzika. V základní umělecké škole se již sedm let učím na klavír a také tam šestým rokem chodím na výtvarný kroužek. Ve volném čase hraji na počítači hry nebo se navštěvujeme s kamarády.

Zdeněk Straka
7. ročník

Bydlím tady v Klenčí pod Čerchovem a je mi dvanáct. Z předmětů mě nejvíc baví matematika a zeměpis. Do základní umělecké školy chodím sedmým rokem na klavír. Od listopadu máme nový orchestr a zrovna jsme měli vystoupení na besídce. Baví mě práce na počítači, tenis a fotbal. O víkendu často jezdím s rodiči na chatu.

Martina Reinigerová
9. ročník

Je mi patnáct a bydlím v Postřekově. Mám nejraději matematiku a angličtinu. Šestým rokem chodím na výtvarný kroužek tady v Klenčí a čtyři roky jezdím do ZUŠ v Domažlicích na příčnou flétnu. Hraji v dechovém orchestru „Liduška“, se kterým občas vystupuji. Na flétnu trénuji i ve volném čase, pak mě ještě baví tanec a počítač.

Tomáš Čipera
9. ročník

Je mi čtrnáct let a bydlím v Klenčí pod Čerchovem. Ve škole mě ze všeho nejvíc baví tělocvik a matematika, horší je to s chemií. Chodím tu na sportovní kroužek. Hraji fotbal za starší žáky TJ Jiskra Domažlice. Příležitostně se ještě věnuji florbalu. Ve volném čase chodím ven, jezdím na kole nebo pracuji na počítači.

Jan Lang
9. ročník

Je mi patnáct let a žiji v Klenčí. Ve škole mám nejraději matematiku, fyziku a kroužek výpočetní techniky. Do ZUŠ chodím na výtvarný obor. Baví mě šachy. Minulý rok jsme se se školou dobře umístili na krajském šachovém přeboru v Plzni. Rád hraji na počítači. Po základní škole bych rád studoval informatiku v ekonomice.

Autor: Veronika Šupová