Denisa Vorlová,Blížejov, 4. třída

Do školy chodím ráda, baví mě hlavně výtvarná výchova. Nebaví mě moc angličtina. Jednou týdně chodím do školního kroužku na hru na flétnu a ve volném čase ven s kamarádkami nebo hraju hry na počítači.

Anna Marie Liptaiová, Lštění, 3. třída

Baví mě ve škole asi všechno, mám tu hodně kamarádů. Z předmětů je podle mne nejlepší matematika. Chodím do kroužku Dovedné ruce. Mám dvě sestry, jedné je šest a druhé rok a půl, s těmi si ráda hraju nebo chodím ven.

Lenka Kozáková, Lštění, 4. třída

Baví mě matematika a tělocvik, čeština není těžká, ale moc mě nebaví. Můj koníček je flétna a počítače, hlavně internet. Mám bratra, ten je ale starší, už je mu čtrnáct let, takže si hraju spíše s kamarádkou.

Barbora Brožíková, Lštění, 5. třída

Nejvíc mě ve škole baví matematika a vlastivěda, naopak mě moc nezajímá čeština a přírodověda, nebaví mě probírání živočichů. Ráda maluju, hraju si na počítači nebo jsme chodily s kamarádkou bruslit, když byl led.

Sabina Benešová, Malonice, 2. třída

Ve škole mě baví matematika, český jazyk a prvouka. Moc mě nebaví pracovní vyučování. Když mám volno, tak se doma třeba koukám na televizi nebo často navštěvuji svého kamaráda Kryštofa. V březnu mi bude devět let.

Denisa Špilková, Lštění, 3. třída

Baví mě tělocvik a angličtina, nebaví mě čtení a český jazyk. Ve škole chodím na kroužek Zdravotní cvičení, jsou tam skoro samé holky. Doma si maluju nebo koukám na televizi. Mám sestru, bude jí třináct let.