Petra Hrušková, žákyně 4. ročníku

Ve škole mám nejraději tělesnou a hudební výchovu a také matematiku. Máme tu zdravotnický kroužek, kde se učíme o lidském těle a poskytování první pomoci. To mě baví. V Základní umělecké škole ve Kdyni se druhým rokem učím hrát na zobcovou flétnu. Ve volném čase si čtu nebo chodím ven s kamarádkami.

Marek Ševčík, žák 5. ročníku

Ve škole mě nejvíc baví tělesná výchova, matematika, přírodověda a také kroužek vybíjené. Škola v ní každý rok pořádá turnaj, tak poctivě trénujeme. Chodím také do výtvarného kroužku, kde mě nejvíc baví pracovat s hlínou. Ve volném čase jezdím s kamarády na kole nebo na koloběžce.

Jan Gaipl, žák 2. ročníku

Do naší školy chodím rád. Baví mě výtvarný kroužek a vybíjená. Chodím také na náboženství. Jezdí za námi pan učitel z Domažlic. Když jsem doma, hraji si se stavebnicí. Nejraději si z ní stavím auta. Taky si rád hraji se sestrou. Občas se dívám na televizi nebo si jdu s kamarády zakopat na hřiště.

Marie Váchalová, žákyně 3. ročníku

Nejraději mám hodiny anglického jazyka. Učíme se různé říkanky a písničky. Chodím také na zdravotnický kroužek a na vybíjenou. Hodně mě baví aerobic, se kterým vystupujeme a v létě jezdíme na tábor. Učím se hrát na zobcovou flétnu a zpívat. Teď se učíme vánoční písničky, budeme mít koncert v kdyňském kostele.

Lucie Weberová, žákyně 5. ročníku

Mým oblíbeným předmětem je vlastivěda. Paní učitelka nám připravuje různé tajenky a testy. Jako většina dětí u nás ve škole hraji vybíjenou. Chodím ještě na němčinu a také na aerobic. Ve volném čase si ráda čtu, pomáhám mamince s vařením nebo si hraji s pejskem Felixem. Když je hezky, jsem venku s kamarádkami.