V pátek nato pak byly jižně od bavorského Mnichova v řece Isar nalezeny paže, avšak bez konečků prstů, aby ten, komu patřily, nemohl být identifikován podle otisků.

Pachatel však zapomněl na tetování své oběti, podle kterého se bavorští kriminalisté „chytli“. Bylo už jen otázkou času, než byly známy výsledky DNA expertizy, které přispěly ke zjištění, že trup z Česka a paže z Bavorska patřily jednomu člověku.

„Devětatřicetiletý pachatel hrůzného činu vypověděl, že oblast v okolí Všerub a přeshraničního Eschlkamu znal, neboť zde byl asi před půl rokem kupovat psa – dobrmana,“ uvedl Deníku dobře informovaný bavorský zdroj.

Při výpovědi zadrženého muže, který jezdil autem své oběti a prokazoval se jejími doklady, vyšly najevo další skutečnosti.

„V noci na sobotu svého bývalého 35letého kolegu v hádce uškrtil. Sled dalších událostí už připomíná špatný horor. Stodvacetikilové tělo se rozhodl zlikvidovat v koupelně, aby se ho mohl snáze zbavit. Posloužil mu k tomu nůž na koberce, pilka a rozbrušovačka. Zmíněné nářadí si obstaral v sobotu ráno v obchodě. Jednotlivé části těla pak zabalil do igelitových pytlů, naložil do kufru vozu oběti – Opelu Astra s hanoverskou značkou,“ upřesnil postup vraha.

Trup, jak už je známo, pohodil vrah nedaleko Všerub, tedy v příhraničním regionu, kde byl v létě pro psa.

Na blíže nespecifikovaném místě u Všerub by se podle jeho výpovědi měly nacházet také nohy oběti.

„Mám zprávy, že česká policie prohledávala okolí, ale zatím bez úspěchu,“ zakončil náš informátor.