Pětatřicetiletou prostitutku si v úterý dopoledne vyhlédl u Domažlic osmdesátiletý Němec. Domluvil se s ní na orálním sexu. Ten se v jeho autě uskutečnil, senior se službou nejspíše nebyl spokojený, odmítl ženě zaplatit požadovaných 30 eur. Pouliční kněžka lásky zákazníkovi pohrozila, že pokud nezaplatí, přivolá policii. "Muž souhlasil, ovšem s tím, že věc oznámí na policii v Německu a jel ke státní hranici," sdělila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Během jízdy se oba dohadovali. Žena zavolala na tísňovou linku 158, že se nachází ve vozidle s cizí poznávací značkou, řidič ji nechce pustit a jede s ní k hranicím. Hlídky domažlických policistů a kriminalistů okamžitě vyrazily směrem k hraničnímu přechodu. Německý důchodce nakonec ženu sám vysadil na tržnici v Lískové, finanční odměny za sexuální akt se prostitutka nedočkala ani za asistence policistů.

"Během jízdy nedošlo k žádnému vyhrožování, ani ublížení na zdraví. Jediná škoda, která ženě vznikla, je 30 eur, které jí cizinec nezaplatil za poskytnuté služby. Žena po policii dále nic nepožadovala a nic dalšího řešit nechtěla," doplnila Brožová.