Vše se odehrálo na začátku prosince 2007. Studentka šla před druhou hodinou ráno z maturitního plesu. Byla už skoro doma, ale na chodbě domu ji překvapil Koki. Vytáhl na ní kapesní nůž, přiložil jí ho k obličeji a zatáhl do sklepa domu. Dívce vyhrožoval, že když ho nebude poslouchat, podřeže ji. Středoškolačku po chvíli odvlekl do nedalekého křoví a chtěl po ní orální sex. Dívka se bránila a násilník ji odvlekl na jiné místo a užíval si dalších zvrhlostí pro své uspokojení. S ohledem na poškozenou a její rodinu nebudeme uvádět další podrobnosti spisu.

Studentka, která se násilníkovi bránila, vyfasovala několik ran pěstí do hlavy, což jí způsobilo vážná a krvácející poranění v obličeji. Nad ránem Koki dívku odvedl k jednomu svému známému. Ten mu sehnal pervitin a Koki poté studentku nutil, ať si ho s ním aplikuje, ta se ale bránila, tak si drogu nakonec píchl sám. „Po dívce chtěl, aby mu slíbila, že mu odpustí a nikomu nic neřekne,“ uvedl státní zástupce. Koki poté se svým kamarádem dívku ve čtvrt na sedm ráno odvedl před dům a vrátil jí věci.

Poškozená je věrohodná

Školačka se ale s děsivým zážitkem svěřila otci, se kterým se ihned vydala na policii, odkud byla poslána na důležitá lékařská vyšetření. Ta potvrdila, že na dívce bylo spácháno násilí. Analýzou DNA vyšetřovatelé pak vyšetřovatelé zjistili, že stopy spermatu patří Kokimu.

Zásadním důkazem pro soud byla i výpověď samotné poškozené. „Soud nemá sebemenší důvod jí nevěřit. Znalec řekl, že se jedná o věrohodnou osobu. Naopak co se týče obžalovaného, ten se jeví jako velice nevěrohodný. V minulosti byl několikrát trestaný například za podvod nebo křivou výpověď,“ podotkl předseda senátu Milan Štejr.

Kokiho obhajoba - nesmysl

Kokiho obhajobu označil jako naprosto nesmyslnou. „Obžalovaný tvrdil, že ona chtěla orální sex za úplatu, aby si vydělala na pervitin od jeho známého. Provedenými důkazy jsme ale zjistili, že se poškozená se svědkem, který dal Kokimu drogu, vůbec nezná, on ji také nezná,“ vysvětli Štejr.

Kokimu přitížilo i to, že se skrýval v Německu před policií. Měl totiž nastoupit do výkonu trestu, čemuž se vyhýbal. Trestní stíhání proto policisté započali se zpožděním.