Rodiče devatenáctiletého chlapce, který byl nalezen oběšený ve stodole v Postřekově, nesouhlasí s policií, která se přiklání k tomu, že šlo o sebevraždu. Podle  rodičů byl jejich syn Karel zavražděn.

Chlapec se prý zhruba před rokem kvůli neshodám s rodiči odstěhoval z Otročína u Toužimi do Postřekova ke známým a právě tady jeho život skončil oběšením na trámu ve stodole.

„Kája by si na život nesáhl, měl spoustu plánů do života. Dokonce se chtěl vrátit zpátky domů. Nedává to smysl, myslíme si, že ho zabila rodina, u které bydlel," uvedli zdrcení rodiče s tím, že půl hodiny před synovou údajnou sebevraždou prý dostali zprávu od vyděšeného dítěte, že v domě, kde Kája žil, došlo k bitce. Ze strachu však nedokázalo říci nic podrobnějšího.

Rodina, u níž Kája bydlel, však veškerá nařčení rezolutně odmítá.
„To, že by to mohla být naše vina, je hloupost, jenom lžou. Karel se ztratil a my nevěděli, kde je. No a pak ho našli oběšeného tady ve stodole," prozradila rodina Deníku.

Podle nejnovějších zpráv  však verzi policistů o sebevraždě potvrdily i výsledky pitvy.
„Případ ještě není uzavřený. Čeká se na expertizu soudních znalců.  Pitva ukázala, že příčinou smrti bylo oběšení. Zevní prohlídkou těla nebylo zjištěno poranění, které by svědčilo o hrubém násilí druhé osoby," uvedla mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová.