Zásah mužů z Útvaru pro dokazování korupce a finanční kriminality Policie ČR v domažlické Dubině podnítil řadu spekulací.

Muži zákona vtrhli do kanceláří firmy TOP Tank, která patří společnosti TLM s.r.o., jejímž spoluvlastníkem  je podnikatel Libor Hammer, minulý týden ve středu ráno.

Proč se o účetnictví této firmy zajímal zrovna protikorupční útvar, policie odmítla objasnit.
„Naše přítomnost se týkala vyšetřování případu, ke kterému nebudeme podávat žádné bližší informace. Můžeme jen potvrdit, že v souvislosti s vyšetřováním nebyl nikdo zadržen,“ řekl Jaroslav Ibehej, mluvčí Útvaru pro dokazování korupce a finanční kriminality Policie ČR.

Trochu světla do policejního  zásahu několika ozbrojených černooděnců, kteří do Domažlic přijeli hned v několika  autech s pražskými poznávacími značkami, vnesl sám Libor Hammer.
„Vyšetřování se týkalo jednoho našeho obchodního partnera. S naší firmou to nemá nic společného,“ tvrdí Libor Hammer. „Policisty zajímaly jakési toky peněz. Ty naše jsou čisté, což jsme doložili jak policii, tak státnímu zastupitelství,“ dodal podnikatel, jemuž kromě části výše jmenované společnosti patří objekt Dubiny v centru města a několik dalších domů v Domažlicích.