Loupežné přepadení se odehrálo ve středu za bílého dne v Domažlicích. Cílem se stal autobazar za městem, v sousedství zahrádkářské kolonie. Policie tentýž den z důvodu probíhajícího šetření nepodala Deníku bližší informace.

„Dosud mohu zveřejnit pouze to, že k loupežnému přepadení došlo v půl deváté ráno v Kozinově ulici," uvedla ve čtvrtek v poledne na žádost Deníku domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Policisté podle zjištění Deníku kontrolovali všechna vozidla vyjíždějící z Domažlic, a zatímco byli jejich kolegové na místě činu, další hlídky procházely herny a bary.

„Vzhledem k závažnosti případu a probíhajícímu vyšetřování nebudeme z taktických důvodů podávat bližší informace," sdělila na dotaz Deníku mluvčí.

Kontaktní osobu autobazaru, jíž je Tomáš Jirout, se nám nepodařilo zastihnout. „Naše společnost se k záležitosti nebude vyjadřovat, vše necháváme na policii," sdělil nám zaměstnanec autobazaru.

V oploceném areálu, kde se nacházejí desítky vozů, si Deník všiml na tabuli upozornění, že objekt je střežen kamerami. Podařilo se policii získat záznam, který by mohl identifikovat a usvědčit pachatele?

„K případu jsme uvedli vše, co bylo v současné době možné. Po pachateli přepadení intenzivně pátráme," uvedla na poslední dotaz Deníku mluvčí Brožová.