Mezi Caparticemi a hraničním přechodem Lísková pobíhal 29. října v pět hodin odpoledne na silnici II/189 pes a zavinil nehodu.

„Majitel německého ovčáka nezabránil volnému pobíhání psa po pozemní komunikaci. Ten náhle vyběhl před Ford Fiesta, jehož 50letá řidička z Domažlicka nestačila zareagovat a do psa narazila. Pes z místa srážky utekl, nebyl dohledán a nebyl zjištěn ani majitel. Škoda na osobním vozidle Ford Fiesta činí zhruba 15 000 korun,“ uvedla k nehodě, jejíž svědky policie hledá, mluvčí Vladislava Čejková.

Při druhé druhé nehodě mezi Havlovicemi a Valchou došlo v době od 7. hodiny 30. října do 10. hodiny následujícího dne na křižovatce k poškození sloupu veřejného osvětlení.

„Nezjištěný řidič jedoucí od Valchy na Havlovice při odbočování zachytil pravděpodobně levou částí vozidla o sloup a z místa ujel. Škoda na sloupu veřejného osvětlení činí 5 000 korun. Policisté domažlického dopravního inspektorátu žádají případné svědky nehod, aby se přihlásili na telefonu 974 331 255 nebo na lince 158,“ dodala Čejková.