„Zloděj násilím otevřel vrata vedoucí na pozemek a vstupní dveře do dvou domů. V nich poté odcizil CO svářečku, svářečku na elektrody, dvě motorové pily, čtyři kompletní gola sady v kufrech, vrtačku, úhlovou brusku, výsuvný hliníkový žebřík, lištu na motorovou pilu, kompresor, 180 litrů motorové nafty v šesti třicetilitrových barelech,“ uvedla výčet odcizených věcí, který ale bohužel není konečný, policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Ani taková „výslužka“ zloději nestačila a ve svém protizákonném jednání pokračoval. Ze dvora totiž ukradl přívěsný vozík s korbou a násilím vnikl do odstaveného vozidla značky Avia, kde poškodil spínací skříň. „Ukradl i plnou bednu dvanáctky, helmy na motocykl, vysavač na mokré i suché čištění, dva závodní luky a příslušenství k nim, vrtačku, dvoje rukavice, sjezdové lyže a helmu na lyže,“ přidala další položky na seznam kradených věcí Brožová.

Zloděj, který se provinil porušením domovní svobody, krádeží a poškození cizí věci, způsobil majitelům na poškozených a odcizených věcech škodu 124 tisíc korun. Policisté po pachateli i odcizených věcech pátrají.

Řidička Škody Felicie nezastavila na značce Stůj, dej přednost v jízdě a na křižovatce se střetla s nákladním vozidlem.
Přehlédla značku Stůj a na křižovatce se střetla s nákladním vozidlem