Záhadné zmizení pětatřicetileté ženy řeší policisté v Karlovarském kraji. Po večeři v jednom z ašských podniků vyšla ven, zpět se ale nevrátila.

Celá událost se odehrála minulý pátek.

„Pětapadesátiletý muž z Habartova oznámil, že pohřešuje svojí pětatřicetiletou družku," informoval policejní mluvčí Pavel Valenta. „Policistům sdělil, že ji viděl naposledy dne 9. listopadu v době okolo 18.30 hodin v Aši v restauračním zařízení ‚Albo', kde byli na večeři. Žena poté co dojedla, odešla z restaurace ven," popisoval.

Zpět se ale už nevrátila. Její druh se proto začal v okolí vyptávat, zda jeho přítelkyni někdo neviděl. Jeden ze svědků mu řekl, že měla nastoupit do bílé Audi kombi, pravděpodobně s cizí poznávací značkou.

„Žena od této doby o sobě nepodala žádnou zprávu," podotkl mluvčí s tím, že pohřešovaná je přibližně 155 centimetrů vysoká a hubená. Má černé krátké vlnité vlasy, hnědé oči a hovoří pomalu. „Na sobě měla oblečené černé kalhoty, šedé kotníčkové kozačky, hnědo-červenou bundu s kostičkovaným vzorem. Žena měla u sebe dámskou černou kabelku," dodal Valenta.

Kdo může podat jakoukoliv informaci k pohřešované ženě nebo k hledanému vozidlu, ať kontaktuje bezplatnou telefonní linku 158.