Celá akce se živě vysílala a za každý komentář a like měla následovat květina pro lékaře, sestřičky a další zdravotníky. Sešlo se krásných 660 interakcí a tak byly ve středu květiny předány.

„Naplnili jsme svoje slovo a předali kytičky vrchním sestrám, které je dále roznesly na svá oddělení. Děkujeme mnohokrát firmě Šumavské zahrady, která nám kytičky sehnala a darovala, bez jejich dlouhodobé spolupráce bychom nikdy takové veliké projekty nedokázali. Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se o nás v nemocnici starají a každodenně bojují o naše životy. Už je to rok, co všichni žijeme v této nestandardní situaci, náročnější pro personál fyzicky i psychicky,“ uvedl vedoucí klatovské organizace ADRA Nikola Novák a dodal: „Kytička jim určitě veškerý stres koronavirového roku nenahradí, doufáme ale, že jde o gesto, které udělá radost a ukáže, že na ně myslíme, obdivujeme je a vážíme si jich.“

Zároveň také udělali plakát ze všech komentářů, aby se kdykoliv mohli podívat na krásné vzkazy od lidí a vidět, že to, co dělají má smysl.