Na silnici z okresního města do Ejpovic se čelně střetl autobus s osobním vozidlem, při nehodě se zranili tři lidé. Jednatřicetiletý řidič Škody Octavia bohužel později svým zraněním v nemocnici podlehl. Nedlouho poté prohrála boj o život teprve pětiletá holčička.

"Ve středu krátce před 15:45 hodinou přijali rokycanští dopravní policisté oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici II. třídy číslo 605 mezi obcemi Ejpovice a Rokycany. Z dosavadního šetření vyplývá, že od obce Ejpovice jel řidič osobního vozu a na rovném úseku komunikace vyjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem, který řídil 62letý řidič. Ten při nehodě utrpěl drobné poranění, které si nechal ošetřit na místě," informovala policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Z 15 cestujících v autobuse nebyl nikdo zraněný. "Řidič osobního vozidla byl z místa převezen záchrannou službou do nemocnice, jeho asi pětiletá spolujedoucí byla z místa transportována letecky. Policisté vyloučili požití alkoholu u řidiče autobusu dechovou zkouškou, u řidiče osobního auta byl zajištěn odběr krve, neboť nebylo možné dechovou zkoušku provést s ohledem na zranění," dodala mluvčí. 

Komunikace byla uzavřená, objízdná trasa vedla po dálnici D5.