Taneční soutěž Dance cup Klatovy je naplánována na 2. března v kulturním domě. „Parket se otevře pro všechny milovníky tance, kteří se již nyní mohou přihlašovat na 2. ročník pohárové taneční soutěže. Tato soutěž je v letošním roce předskokanem a odrazovým můstkem pro mnohé regionální a postupové soutěže, které budou v následujících týdnech probíhat," uvedla za pořadatele Markéta Lukášová.

Přihlašovat se mohou týmy do věkové kategorie mini děti, děti, junioři, mládež a senior. Mezi soutěžní tance patří Plesové formace, Dance Art, Street Dance, Show Dance, Disco Dance/Show, Mažoretky a Pompom Dance.

Jako každý rok bude taneční výkony hodnotit odborná porota z řad předních českých tanečníků a choreografů jako Petra Parvoničová, Lucie Vokurková, Mirek Kučera, Jana Dragounová Marková a další.

Pokud máte taneční tým, chcete si zasoutěžit a užít si skvělou atmosféru, přihlášky naleznete na webových stránkách www.mksklatovy.cz, nebo www.zusklatovy.cz. Uzávěrka přihlášek je 18. února 2024. „Vítány jsou všechny taneční skupiny různých výkonnostních úrovní," dodala Lukášová.