Propojit značenou jezdeckou trasou Bavorsko, Středočeský a Karlovarský kraj přes severní část Plzeňského kraje, tedy přes Tachovsko, severní Plzeňsko a Rokycansko. To hodlají realizovat tři místní akční skupiny v rámci projektu Na koni po západě Čech.

V rámci tohoto projektu byla v březnu tohoto roku vyhlášena fotosoutěž „Pohled z koňského sedla", zaměřená na fotografie zobrazující koně, putování s koňmi krajinou nebo různé „koňácké" akce. Původní srpnovou uzávěrku soutěže organizátoři posunuli až na 30. listopadu a fotografie je proto možné ještě tři týdny posílat na adresu fotosoutez@svetovina.cz.

Fotosoutěž pro amatéry i profesionály

Fotosoutěž je určena amatérským i profesionálním fotografům z okresů Domažlice, Tachov, Plzeň – sever a Rokycany. Tématem je zachycení života s koňmi, na jednotlivých snímcích tedy musí být zachycena koňská tematika. Soutěž je vypsána ve dvou kategoriích:

1) Život s koňmi – dokumentární fotografie z různých akcí (závody, soutěže, přehlídky, setkání, ale i každodenní život s koňmi),

2) S koňmi na cestách (společné putování člověka s koňmi, kůň v krajině a podobně).

Fotografie musí být v digitální podobě v maximální velikosti 4 MB a v minimálním rozlišení 1024 x 768 pixelů. Každý snímek je třeba opatřit v názvu souboru místem a datem pořízení (pokud je známo), příjmením fotografa a případně názvem fotografie.

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE>>>

V případě dalších dotazů, třeba o některých akcích konaných jednotlivými ranči, kontaktujte Jiřího Baiera, e-mail: baier@masceskyles.cz, telefon: 606 420 751.

Soutěžní snímky můžete vidět už nyní na Faceboku Tachovského deníku ZDE>>>

Čtěte také:
Na Tachovsku vzniknou hipostezky

FOTOBLOG: Na Huberta vyrazili jezdci honit lišku