Jeho jízda začala na parkovišti v ulici Dr. Sedláka, odkud vyjížděl s vozidlem Škoda Fabia. „Řidič při vyjíždění narazil levou přední stranou vozidla do levé přední částí zaparkovaného vozidla Renault. Dále jel ulicí Franty Šumavského a pod železničním mostem najel vlevo mimo komunikaci, jel po stráni a sjel zpět na vozovku, kde vyvrátil dopravní značku, a pokračoval ulicí Nádražní. Na kruhovém objezdu najel na obrubník a jel po travnatém pásu mezi jízdními pruhy, urazil další dopravní značku, narazil do obrubníku u komunikace a zůstal s vozidlem stát," popsala cestu klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

K nehodě byli přivoláni hasiči, kteří zajistili místo nehody. „Asistovali zdravotnické záchranné službě při ošetření zraněné osoby a při jejím transportu do nemocnice. Uniklé provozní kapaliny hasiči zasypali sorbentem," informovala mluvčí hasičů Plzeňského kraje Pavla Jakoubková.

Řidič byl, jak informovala policejní mluvčí, s lehkými zraněními převezen k lékařskému ošetření a odběru krve do nemocnice. Dopravní nehodu policie dále šetří.