Má mnoho zájmů, jako je například modeling a tanec, ale také ji láká natáčení a dráha herečky. A právě to si vyzkoušela v jednom ze současných populárních seriálů Ordinace v růžové zahradě.

„Na natáčení jsem se dostala přes agenturu, napsali jestli bych si chtěla zahrát v Ordinaci a já souhlasila. Jediný co jsem věděla, bylo, že budeme hrát květen a nic víc. Když jsme do atelierů přijeli, přivítala nás paní, která nám psala. Hned se mě ujaly kostymérky, daly mi oblečení a řekly, že budu hrát pacientku po autobusové nehodě ve vážném stavu,“ uvedla Kristýnka, která si vše užívala.

Po nalíčení čekala v bufetu, až ji zavolají „na plac“. V tomto místě se scházeli všichni herci a lidé, kteří na seriálu pracují. „Když mě zavolali, šla jsem přímo do ordinace. Tam mě připravovali. Položili mě na lehátko, přikryli tepelnou fólií, nandali všechny přístroje a připevnili kapačky. Pak už byly zkoušky a natáčelo se,“ popsala dění Kristýnka, která přiznala, že vůbec netuší, jak moc pak bude na obrazovce vidět.

Vepřové hody v Janovicích nad Úhlavou.
OBRAZEM: Na vepřových hodech se lidé pobavili

Přesto si to užila. „Bylo to úžasné, všichni lidé jsou tam strašně fajn, i herci. Nedá se to skoro ani popsat. Nasmáli jsme se tam u toho, maskéři si dělali legraci. Nemohla jsem vůbec uvěřit tomu, že v Ordinaci budu. Měla jsem velkou radost a těšila jsem se na natáčení,“ neskrývala nadšení slečna.

Natáčení se jí zalíbilo natolik, že by tam nejraději zůstala a pokračovala dál. Jejím přáním nyní je získat i jinou roli, třeba mluvenou. Nyní, když se dívá na seriál v televizi, vzpomíná, jak těmi místy sama procházela a byla součástí.

„Kristýnka je nadšená a všem kamarádům vypráví, co zažila. Jsem na ni pyšná. Já taková vůbec nejsem, ale Kristýnka je super, hned si s každým povídá a nestydí se,“ ohodnotila úspěch své dcery maminka Olga.

Snímek ze šumavského Špičáku.
VIDEO: Šumavská zima lyžařům stále přeje