Z této nehody byly odvezeny záchrannou službou tři zraněné osoby a jedno zraněné dítě do Klatovské nemocnice. Řidička, která způsobila nehodu, z místa odjela.

„Po našem příjezdu zde byly tři osobní automobily. Všichni lidé z nich už byli mimo havarovaná auta. Pomáhali jsme s ošetřením a s transportem pacientů do sanitky. Ty pak odvezla záchranná služba do Klatovské nemocnice. Poté jsme provedli odpojení akumulátorů, protipožární opatření a zasypali jsme uniklé provozní kapaliny," informoval velitel zásahu hasičů František Červený.

„Nehoda vznikla tak, že řidička, pravděpodobně vozidla renault, vyjížděla od restaurace U Lišků směrem na Plzeň, ale ohrozila vozidlo Opel Corsa, které jelo ve směru od Klatov na Plzeň. Jelikož řidič tohoto vozidla, ve kterém bylo pět lidí,  řízení strhl, tak se dostal do levé strany, pak do pravé strany, poté do smyku a střetl se Škodou Felicií," sdělil policejní mluvčí Josef Aubrecht.

Do Škody Felicie také narazil vůz Volkswagen Passat, který jel zřejmě za ní. Alkohol u řidičů poškozených vozidel nebyl zjištěn. Škoda byla 130 tisíc korun. „Z místa nehody byly odvezeny čtyři osoby s lehkými zraněními. Policisté dále pátrají po nezodpovědné řidičce pravděpodobně vozu renault, která měla podle poznatků ve vozu tři děti," dodal Aubrecht.