K zaplacení parkovného při odjezdu, ale i u kteréhokoliv z 28 kiosků s občerstvením uvnitř arény, nelze během zápasů používat hotovost. Aby vše probíhalo co nejrychleji a prodavači se nezdržovali vracením a přijímáním peněz, všichni musí za vše platit bezhotovostně pomocí speciální Aréna karty (Arenacard).

Kde ji seženete? Získáte ji při předložení vstupenky s čárovým kódem u automatů před vstupními turnikety. Na stejném místě si ji i nabijete, další dobíjecí místa jsou uvnitř arény. Minimální vklad je 10 euro (tolik stojí celodenní parkovné), dále si můžete u automatů vkládat i částky po pěti eurech. Arénakartu si můžete nabíjet mincemi, bankovkami i mezinárodní bankovní kartou.
Pokud celou částku na kartě neutratíte, můžete si ji vyzvednout u automatů dvě hodiny po skončení zápasu.

Jedinými místy v aréně, kde aréna karta není povinná a lze platit i hotově je velká restaurace (bistro) pro 400 hostů a obří fanshop Megastore.

Další informace a rozhovory k zápasu s Bayernem, zajímavosti o Allianz Aréně, ale i řadu praktických rady a tipů včetně mapek pro fandy mířící do Mnichova najdete ve speciální příloze Vzhůru na Bayern, která bude v úterý 23. října součástí Plzeňského, Rokycanského, Domažlického i Tachovského deníku.

A Deník má pro fandy ještě další dárek. V úterý a ve středu vyjde v novinách kupon, který si stačí vystřihnout a cestou na fotbal do Mnichova se ve středu zastavit na hraničních přechodech Rozvadov nebo Folmava u FANPOINTU Deníku. Po předložení kuponu se budete moci na cestu zdarma vybavit pivem Gambrinus (1 kupon=1pivo, 2 kupony=2 piva).

Více o akci ZDE

Fanpoint