Naložil jí do auta a odvezl do lesa, kde jí i sebe polil těkavou látkou. Oba našli v bezvědomí policisté díky bleskové pátrací akci. Ženu se podařilo zdravotníkům zachránit. Expřítele policie zadržela a bude rozhodnuto o jeho vzetí do vazby.

Vše začalo v pondělí v ranních hodinách. To expřítel ženu fyzicky napadl. Její volání o pomoc slyšel policista v civilu, který ji přispěchal na pomoc. Muž na něj však vytáhl zbraň a chtěl přinutit ženu, aby s ním nastoupila do auta. Policista se ho sice snažil odzbrojit, což se mu podařilo, a v odjezdu zabránit. Padesátiletému muži se však podařilo odjet i s nedobrovolně zadržovanou bývalou přítelkyní, kterou předtím fyzicky napadl před domem. Ženu odvezl do lesního prostoru mezi obcemi Krajková a Hřebeny. Tam jí chtěl podle kriminalistů zabít. „Znehybnil jí a polil jí i sebe těkavou látkou, která oběma způsobila popáleniny na těle," řekl mluvčí krajské policie Pavel Valenta.

Policisté okamžitě vyhlásili bleskovou pátrací akci po vozidle. Auto našili ve špatně přístupném lesním porostu právě mezi obcemi Krajková a Hřebeny. „V něm se nacházeli žena i podezřelý muž v bezvědomí. Policisté oba vyprostili z vozidla a poskytli jim základní lékařskou pomoc a přemístili je na místo přístupné vozidlům zdravotnické záchranné služby. Celá pátrací akce netrvala déle než tři hodiny, a to ženě zachránilo život."