„Jednačtyřicetiletý řidič na motocyklu Honda 1000 jel po silnici od Plané na Černošín. V místě, kde je vpravo odbočka na účelovou komunikaci k místní továrně, dojel motocyklista osobní vozidlo značky Peugeot, které odbočovalo vpravo. Ze stylu jízdy osobního vozidla chybně vyhodnotil, že bude odbočovat vlevo, proto najel se svým motocyklem vpravo podél osobního vozidla, a to v době, kdy řidič s tímto vozidlem řádně odbočoval vpravo," popsala sled událostí policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Řidič motocyklu zachytil levou stranou o pravé přední kolo a nárazník vozidla Peugeot. „Tím došlo k destabilizaci motocyklisty, ten setrvačností pokračoval rovně, kde po ujetí asi pěti metrů narazil čelně do levého předního blatníku stojícího osobního vozidla Škoda Fabia, jehož řidič dával přednost v jízdě ostatním vozidlům," uvedla dále mluvčí.

Motocyklista po nárazu auto přelétl a spadl na zem. Přitom utrpěl zranění, ale odmítl převoz do nemocnice k vyšetření. Ke zranění dalších osob nedošlo. Požití alkoholických nápojů před jízdou u všech řidičů dopravní policisté vyloučili dechovými zkouškami. Na motocyklu a oblečení motocyklisty vznikla škoda 50 tisíc korun, na vozidle Peugeot škoda 10 tisíc korun a na vozidle Škoda 30 tisíc korun.