Podle obžaloby měl několikrát znásilnit svoji nevlastní sestru, které bylo v té době 9 let. Dívku zneužil dvakrát v období od 14. února 2011 do podzimu 2013 a naposledy pak jednou v roce 2014. Státní zástupce Martin Rykl uvedl, že mladík svou sestru svlékl, povalil na zem a znásilnil. „Nebyla schopna ubránit se jeho fyzické převaze. Nezanechal toho, ani když plakala a prosila," řekl státní zástupce s tím, že hoch si musel být vědom pohlavního styku s nezletilou.

Ke znásilnění docházelo, když zůstal se sestrou sám doma. Mladík, který se na začátku letošního roku léčil čtyři měsíce v Psychiatrické nemocnici v Dobřanech kvůli depresím a úzkostem, soudu řekl, že sex s nevlastní sestrou byl z její strany dobrovolný. „Nenutil jsem ji do toho. Došlo k tomu spontánně a nenuceně," vypověděl obžalovaný.

Pohlavní styk s nevlastní sestrou chtěli jen tak zkusit. Podle mladíka se stávalo, že sestra k němu přišla do postele a oblečení sledovali televizi.

Mladý muž naznačil, že si sestra znásilnění vymyslela, protože měli spolu neshody kvůli domácím pracím. „Říkal jsem jí, ať není pořád na facebooku a umyje nádobí. Pohádali jsme se a utekla z domova," vysvětlil.

Za nějakou dobu ji zahlédl u obchodního centra v Plzni. Nyní je prý dívka v dětském domově. „Když jsem byl v Dobřanech, poslala mi dva dopisy, v nichž se ptala, jak se mám. To, že jsem stíhaný, se doslechla od matky," podotkl mladík.

U soudu trval na tom, že s nevlastní sestrou dvakrát souložil ještě před svými 15. narozeninami. „Nevím, kolik mi bylo let," vypálil na otázku soudkyně Ivany Růžičkové, kolik mu vlastně bylo let v době pohlavního styku se sestrou. Vzpomněl si ale, že ještě chodil na základní školu.

Pohlavní styk s nevlastní sestrou byla jeho první sexuální zkušenost. Na otázku soudkyně, jestli se jednalo o první sex i pro devítiletou dívku, odpověděl, že neví. Podle svých slov sestře nerozmlouval, aby o pohlavním styku s nikým nemluvila.