Když nechtěla, urážel ji, mlátil a nakonec jí pervitin aplikoval sám. Žena po dvou dnech zkolabovala a skončila v nemocnici.

Vše se odehrálo vloni v létě. V osudný den měl Kotlár podle svých slov špatnou náladu, protože s manželkou, se kterou byli svoji teprve několik měsíců, neměli dostatek peněz. „Brali jsme sice sociální dávky a žena dělala v night klubu, ale moc toho domů nenosila. Tak jsem musel prodat auto, abych měl na nájem," vysvětloval Kotlár, který poté dostal „geniální" nápad – zpestřit si večer s manželkou společným užíváním drog a následně sexem. „Chtěl mi dávat drogy, abych byla připravená se milovat. Jenže já drogy neberu. Proto jsem je odmítala, on na tom ale trval. Když jsem nechtěla, nadával mi, plival na mě a dokonce mě kopl do hlavy. Pak mi násilím pervitin píchl do žíly," líčila dění žena, podle níž celé martyrium trvalo dva dny, během nichž jí Kotlár celkem čtyřikrát aplikoval pervitin. Marně se mu snažila utéct, zachránila ji až dcera, kterou se jí podařilo mobilem přivolat. Ta pro ni s kamarády přijela a odvezla ji domů, kde okamžitě zkolabovala a skončila v nemocnici. Tam pobyla čtyři dny.

Ženu miluje, tak jí vše odpustil

Kotlár, který byl už jedenáctkrát soudně trestán a právě teď si za mřížemi odpykává půlroční trest za řízení v opilosti, soudu řekl, že si jeho žena vymýšlí. „Pervitin, který jsem koupil přímo v Kašperských Horách, jsem jí píchl jen jednou, a to s tím souhlasila. Není také pravda, že bych ji kopl do hlavy. Tam má sice velkou jizvu, ale to je od toho, jak ji její matka praštila sekerou. Já ji jen jednou uhodil do ramene, protože od milování pořád odbíhala k telefonu a nešlo jí o to, aby mě uspokojila," tvrdil Kotlár a dodal, že i když si podle něj jeho žena vše vymyslela, on jí odpouští, protože ji miluje.

Klatovský soud mu ale neuvěřil a potrestal ho za vydírání a za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy deseti měsíci vězení. Verdikt je pravomocný, obě strany se vzdaly práva odvolání.