Od středy budou totiž v prodeji lístky, které byly původně rezervovány pro UEFA, ale evropská fotbalová asociace jich část nevyužije.

„Zástupci UEFA nám na naši žádost v urychleném termínu byli schopni poskytnout informace, kolik vstupenek ze svých blokací nevyužijí. Jedná se celkem o 350 lístků ve všech třech cenových kategoriích," potvrdil tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Prodej odstartuje ve středu dopoledne od 9.00 hodin na pokladnách za severní tribunou (za kotlem) a potrvá až do pátku vždy do 17.00 hodin.

„Pokud by kapacita lístků nebyla vyčerpána, nabídneme fanouškům možnost nákupu o víkendu," připomíná Pillár. „Nákup vstupenek bude jako již tradičně možný pouze v hotovosti, jeden fanoušek si bude moci zakoupit maximálně pět vstupenek," říká mluvčí.

Pro příznivce Viktorie bude prodej poslední možností, jak si zajistit vstupenky na duel s Bayernem Mnichov.

„Předpokládáme, že vstupenky z pokladen zmizí do víkendu. Kapacita Doosan Areny bude opět naplněna, těšíme se na atmosféru srovnatelnou s tou, která panovala ve Štruncových sadech při prvním duelu proti Manchesteru City," dodal Pavel Pillár.

Další vstupenky na utkání s Bayernem mimo zmíněnou kvótu 350 lístků Viktoria daruje fanouškům, kteří byli rozhodnuti podpořit klub v utkání proti CSKA Moskva přímo v hlavním městě Ruska. Po nuceném přesunu duelu z Moskvy do Petrohradu jim však vznikly finanční ztráty.

„Viktoria se nadále bude snažit vymoci pro fanoušky možné kompenzace. Klub k tomuto účelu zřídil také mail: vyjezd_rusko@fcviktoria.cz, kam mohou fanoušci posílat informace (a v ideálním případě také oskenované účetní dokumenty, letenky). Vstupenky na duel s Bayernem bere klub jako vlastní poděkování fanouškům za jejich cestu do Ruska," říká Pillár. „Kdo se nám do pátku 1. listopadu do 12.00 hodin na tento mail ozve s podrobnostmi o svém výjezdu do Ruska, může se těšit na dvě vstupenky na Bayern zdarma. To samé platí i pro fanoušky, kteří na jaře cestovali do Istanbulu na zápas s Fenerbahce," dodává Pillár.

Kdy, kde a za kolik

Prodejní časy: Pokladny za severní tribunou (středa až pátek 9.00 – 17.00)

Ceny vstupenek: I. kategorie (3800 Kč), II. kategorie (2800 Kč), III. kategorie (2000 Kč).

Rozdělení kategorií: 1. kategorie – sektory E, F, S7,S8, T9, T10, 2. kategorie – sektory A, B, G, H, S6, T11, 
3. kategorie – sektory: P1, P2, P3, R4, R5, V14, V15.