Choďte na hokej v Plzni zdarma
Předplaťte si Deník a získáte permanentní vstupenku na domácí zápasy HC Škoda Plzeň
v nadcházející extraligové sezoně ZDARMA! Akce platí do vyčerpání zásob. Více informací
na telefonu 724 953 338. 

Do boje o ligové body vstoupí také bohatýři HC Škoda Plzeň. Poprvé v pátek 11. září v domácí HM Areně, kde je od 17.30 hodin čeká derby s rivalem z Karlových Varů.

Dnes a v dalších dnech, které do startu zbývají, vám budeme v Deníku přinášet informace z tábora Indiánů. Ty úvodní se týkají permanentních vstupenek, kterých plzeňský klub před sezonou prodal víc než v minulých letech. To přesto, že Škodovce na jaře těsně unikl přímý postup do play-off a v předkole vyřazovací části pak nestačila na Mladou Boleslav.

„Zájmu našich fanoušků si nesmírně vážíme. Hráči letní přípravu poctivě odmakali a za mužstvo mohu slíbit, že na ledě udělají kluci maximum pro vítězství," vzkazuje všem Martin Straka, generální manažer HC Škoda Plzeň.

Zájem o permanentky je vyšší možná i proto, že jsou levnější než loni. Navíc nabídka se rozšířila a je výhodná i pro rodiny s dětmi. Permanentka Rodina třeba umožňuje bezplatný vstup jednomu dítěti a permanentka Dítě za symbolickou cenu 494 Kč je přímo určena malému návštěvníkovi do 15 let.

„Největší zájem je o permanentní vstupenky Premium, které majitelům zaručují vstupy i pro zápasy play-off včetně předkola," říká Magdalena Bočková, marketingová manažerka klubu.

Od začátku týdne se v klubovém fanshopu u HM Areny v Plzni prodávají i tzv. zvýhodněné balíčky vstupenek. Což je ideální nabídka pro ty, kteří si nechtějí pořizovat permanentku, ale zároveň vědí, že vyrazí na více zápasů.

„Zvýhodněný balíček obsahuje vstupenky na pět či dvanáct zápasů dle vlastního výběru. Ve srovnání s cenou běžných lístků, které se prodávají před každým utkáním, hokejoví fanoušci výrazně ušetří," vysvětluje Magdalena Bočková. „Jen nedávno si takový balíček pořídil i známý moderátor Petr Jančařík," říká marketingová manažerka.

Více informací na klubovém webu: www.hcskoda.cz.

Celostránkový hokejový kalendář s rozpisem zápasů Škodovky v sezoně 2015/16 – praktická pomůcka pro každého fanouška – součást pondělního vydání našeho Deníku.