Diváci si mohli zazpívat při známých písničkách, či se zaposlouchat do humorných historek a vyprávění z muzikantského života. „Tahle parta chlápků prostě nemá chybu. Dělají si srandu jeden z druhého, krásně hrají a zpívají a čiší z nich živočišnost a radost ze života. A nepřestává je to bavit, i když to spolu táhnou v různém složení už více než 30 let,“ popsala Deníku jedna z návštěvnic, Monika Šavlová.

I když Wyjou mají kapelníka, kterým je Jiří Bohuslav, publikum bavili především další členové kapely, kteří se představili jako Pepa a Milan. „Kvůli GDPR se představíme pouze křestními jmény,“ zažertovali oba hudebníci.

„Pepa se dokonce rozhodl, že zvolí nejaktivnější posluchačku, a tu že odmění něčím nečekaným. Rozhodl se darovat svoje trsátko, ale protože ho paní s díky odmítla, odměnil ji vlastní propiskou,“ doplnila Šavlová.

Kromě vyprávění a písniček z běžného repertoáru zaznělo při Klubovém večeru také několik písniček na přání. „Publikum s kapelou zpívalo po celé dvě hodiny. Jen neradi návštěvníci pouštěli muzikanty domů. Wyjou jim nabídli, aby si s nimi přijeli zazpívat v brzké době do hospůdky v Brodu u Stříbra,“ uzavřela.

Hospůdku v Brodu totiž Wyjou považují za svoji domovskou scénu, oslavili tam loni také kulaté výročí svého hraní. Každý poslední pátek v měsíci zde plánují zahrát.