„Tohle je moje nová písnička a videoklip, který se dnes mimořádně hodí a najdou se v ní myslím muži i ženy. Díky patří všem deseti sympaťákům, kteří kývli na tenhle bláznivý a spontánní nápad. Byla to zábava a velká škola pokory. Díky jim má tahle písnička úplně jiný rozměr,“ řekl zpěvák Marek Ztracený.

Písnička je ojedinělá také tím, že myšlenka na klip k ní vznikla toto úterý. „Ve středu po generálce na koncerty v O2 areně ihned začal telefonovat vybraným účinkujícím, kolegům, kamarádům, ale hlavně osobnostem, které mi jsou sympatické, i když jsme se mnohokrát osobně ani neznali. Reakce byly úžasné a byla to pro mě škola pokory. Hned další den ráno ve čtvrtek jsme začali natáčet a dnes, v pátek, to máme hotové,“ sdělil s radostí zpěvák, který je známý nejen svými texty ze života, ale také díky originálním klipům.

Podobný směr zvolil už u klipu k písni Léto 95. Jak sám říká, baví ho energie podobných lidí. „Pojďme si říci na rovinu, k dnešnímu Valentýnu asi těžko hledat lepší klip než tento, kde se deset sympaťáků tak trochu omlouvá ženám a sem tam u toho dělají i solidní čísla,“ poznamenal Ztracený s tím, že se u natáčení hodně nasmáli a budou na něj opravdu dlouho vzpomínat.

Zajisté nová písnička zazní také na koncertech v O2 areně, které se konají 22. a 23. února.

V klipu uvidíte Jaromíra Jágra, Zdeňka Pohlreicha, Jana Čenského, Richarda Genzera, Filipa Rajmonta, Pavla Trávníčka, Reye Korantenga, Martina Stránského, Roberta Jaškowa, Martina Zounara a samozřejmě Marka Ztraceného.