Jenomže opravdová byla jak rvačka, kompromitující snímky, alkohol, krev napadeného i policisté, které zraněný muž na svou obranu přivolal.

K případu došlo uplynulou středu v ranních hodinách. Na náš dotaz, co se vlastně stalo, odpověděl Ronald Němec, právní zástupce poškozeného. „K incidentu došlo kolem třetí hodiny ranní u hotelu Thermal na lávce přes Teplou. Můj klient je fotograf a fotí zajímavé momenty z festivalového dění. Viděl, že v křoví leží dáma s pánem a zjistil, že se jedná o Agátu Hanychovou. Udělal dva snímky a odcházel. V tom zaslechl křik oné dámy, která na někoho ječela, aby chytil toho toho hajzla," líčil situaci advokát. „Vyřítil se na něj přítel Hanychové. Začal utíkat, ale on ho mlátil hlava nehlava Dostal přes deset ran. Pak se mu podařilo zavolat polici. Útočníka se ale nezbavil. Ten s ním mlátil o zem a vzal mu foťák a mrštil s ním o zábradlí na lávce," dodal advokát.

Podle policie všechno vyvrcholilo před Hlavní poštou. „Muž a žena se snažili i s fotoaparátem z místa odjet taxíkem. Kartu z fotoaparátu žena vzala a zničila (podle našich informací ji rozkousala). Policisté je zadrželi a muž byl převezen do policejní cely," vysvětlil policejní mluvčí Pavel Valenta.

Jak se nám podařilo zjisti, Agáta Hanychová, její snoubenec Mirek Dopita a stylista Marty v noci popíjeli v jednom z festivalových barů. Když se vraceli na hotel, dostali se do výše popsaného konfliktu s jedním z turistů, který je chtěl zřejmě fotit, jak se opilí válejí po zemi. Když dorazila policejní hlídka, údajně opilá Agáta policisty vulgárně urážela. Policisté pak oba odvezli v poutech. Agátu propustili asi za hodinu.

Zbitý a zraněný muž skončil skončil s lehkým zraněním v nemocnici. „Hned ráno mému klientovi Agáta Hanychová volala, že se s ním chce domluvit. Odmítl se s ní bavit," doplnil právník Němec.

„Nebudu se k tomu vyjadřovat. Nashledanou," odmítla se Hanychová k případu vyjádřit.

O celém konfliktu už ten den kolovaly vtípky na sociálních sítích. „V tom křoví se válel Dopita s fotografem a Hanychová žárlila. Proto se strhla ta rvačka," dělají si z festivalové dvojice srandu lidé na facebooku.

Ve středu odpoledne poskytla své vyjádření k případu Policie ČR. "Jednání ženy bude oznámeno správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti majetku a veřejnému pořádku," oznámil karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta. "Muž byl kriminalisty obviněn ze zvlášť závažného zločinu loupeže," dodal policejní mluvčí.