Naopak. Věří, že i tímto způsobem se může jinak stereotypní vztah utužit. Navíc i ona se na služební cestě zamiluje do záhadného cizince. Tím začíná komedie Každý den, šťastný den! V druhé polovině října ji do Besedy přiveze Divadlo Kalich.
Konverzační komedii napsal estonský písničkář a dramatik Jaan Tätte. V pražském divadle ji režírovala zkušená Lída Engelová. Do hlavní ženské role obsadila Báru Hrzánovou.

„Ta paní je nesmírně inteligentní, krásná, příjemná, hodná a milující, má krásnou rodinu, ale dostane se do takové manželské krize. Ne že by jí někdo ubližoval, ale prostě se cítí tak, jako že ten vztah skomírá a duše jí odumře dříve než samo tělo. Má proto pocit, že tu svoji duši potřebuje pořádně protřepat. No a je třeba říci, že v tomhle je mimořádně vynalézavá, není vůbec konvenční, nic ji není cizí, ale zároveň jedná velice férově a s otevřeným hledím. A to se mi na ní líbí," říká o své roli Hrzánová.

Dotazům, zda se s ní v něčem ztotožňuje, se však směje. „Ta zápletka hry je také o udržování paralelního vztahu s druhým partnerem. No a tady se musím přiznat, že já osobně jsem stará monogamní struktura, která si nic podobného, jako je vedlejší vztah, neumí vůbec představit. Já bych snad ani dokonce neuměla zaexperimentovat. Ve svém vztahu jsem ráda, jak to je, a naopak hlavně s tím moc netřepat," doplňuje herečka v nadsázce s přáním, aby se tento její názor dostal až k životnímu partnerovi Radku Holubovi.

V komedii dále hrají Libor Jeník, Pavla Rychlá a Zbigniew Kalina. Kalich patří k nejpopulárnějším pražským divadelním scénám současnosti. V repertoáru má aktuálně 14 inscenací, sedm muzikálů a dvě hudební komedie. Stálými členy činoherní části jsou mimo jiné i Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Ivana Chýlková, Eva Holubová, Martha Issová, Oldřich Kaiser nebo Ladislav Županič a z muzikálových herců působí v Kalichu třeba Hana Zagorová, Bára Basiková, Ondřej Ruml, Vilém Čok, Lucie Vondráčková či Tomáš Savka.