Hrad a zámek Poběžovice se otevře lidem

Kdy: Sobota 22. června, 13 hodin
Kde: Hrad a zámek Poběžovice
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Město Poběžovice a Komise pro Hrad a zámek Poběžovice zvou veřejnost na Slavnostní zpřístupnění Hradu a zámku Poběžovice u příležitosti prohlášení zámku kulturní národní památkou. Součástí programu je uvedení muzikálu Kdyby tisíc klarinetů v podání Západočeského divadla v Chebu. V rámci oslav začne v městské knihovně výstava Život na zámku za hraběte Hansiho.

Vinný a pivní festival

Kdy: Sobota 22. června, 13 hodin
Kde: Hanův park v Domažlicích
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Hanův park ožije vinnou a pivní stezkou, děti i dospělí můžou vyzkoušet, jak dobře znají Domažlice ve vědomostní hře, která bude stezku doprovázet. Zajištěn je bohatý hudební program. Akci pořádá spolek Žijeme Domažlice a Městské kulturní středisko v Domažlicích.

Dechovkový festival v Tlumačově

Kdy: Neděle 23. června, 13 hodin
Kde: AMFI Tlumačov
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Už patnáctý ročník oblíbeného festivalu potěší starší i mladší příznivce dechovky. V tlumačovském AMFI vystoupí celá řada kapel, mezi nimi i legendy, jako Mistříňanka, Doubravanka z Jámy i Horalka z Chodska.

Zábavný den Hurá léto v Nemanicích

Kdy: Sobota 22. června, 14 hodin
Kde: Nemanice
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Skákací hrady, hasičská pěna, kouzelnická show, ale i nálož tvrdé muziky. To vše a mnoho dalšího slibuje nabitá akce Hurá léto, která začne v sobotu ve 14 hodin v Nemanicích na Domažlicku. Organizátoři zaručují tu nejlepší zábavu pro děti i dospělé.

Den s Novou v Domažlicích

Kdy: Sobota 22. června, 9.30
Kde: náměstí Míru v Domažlicích
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: S bohatým programem přijedou do Domažlic hvězdy TV Nova. Návštěvníky čeká celodenní zábava, v rámci níž vystoupí například Lucie Vondráčková, Martin Schreiner, Jiří Štrébl nebo Alena Štréblová. Akce potrvá až do desáté hodiny večer.