„Největším problémem je pro nás kapacita sálu. Lístky pro 318 lidí, což je kapacita MKS, jsou zamluveny během půl hodiny stálými 'návštěvníky' plesu a pro další zájemce bohužel už nic nezbývá. A to je škoda, protože zájem o lístky je každoročně i po jejich vyprodání," uvedl za domažlické rybáře hlavní pořadatel Jiří Císař.

Stejně jako v posledních pěti letech hrála i na letošním plese kapela Hájenka, která se vždy setkává s kladnými reakcemi. Zpestřením plesu bylo vystoupení taneční skupiny Avanti či slosování čísel stolů o pizzy a dorty, které věnovala místní pizzerie a cukrárna.
Došlo i na losování loterie o hodnotné ceny, nechyběla ani tradiční tombola, ve které vyhrával každý lístek. Rybáři dali dohromady sedm stovek cen.

„Chtěl bych moc poděkovat všem přibližně 150 sponzorům, bez kterých by atraktivita našeho plesu klesala. Rád bych poděkoval i přátelům, kteří tvoří náš plesový výbor a bez nichž by to prostě nešlo. Konkrétně jde o Zdeňka Borníka, Honzu Bejma, Karla Bradáče, Jardu Císaře, Jirku Jandu, Pepu Makaroviče, Vaška Nového a Jirku Žáka," poznamenal na závěr Císař.

V příštím roce se bude konat jubilejní 70. rybářský ples. Termín vychází na 27. února a svou účast již nyní potvrdila i oblíbená Hájenka.