První ročník open air festivalu předčil očekávání a akce, která probíhala souběžně s Chodskými slavnostmi, přilákala obrovský počet návštěvníků, kteří areál zcela zaplnili. Díky převážně písečnému povrchu jezdeckého festival získal nálepku „plážový".

Diváci se mohou těšit opět na dvě scény nabité hudbou. Na letošním ročníku se pro obrovský úspěch znovu objeví Harlej, rockový revival Waldemara Matušky Walda Gang i UDG, k nimž přibudou kapely, jako Sto zvířat, Dymytry, Imodium, Aušus či písničkář Záviš. Představí se například legendární a stále populární kapela Turbo. Pro mladší generaci fanoušků je pak jistým headlinerem skupina Vypsaná fixa.

K dispozici bude opět parkování a stanové městečko by se mělo ještě zdokonalit, stejně jako přístupová cesta do areálu, který je vzdálen 10 minut od centra města a je v těsné blízkosti vlakové zastávky Domažlice-město. Oficiálním dopravcem tohoto festivalu jsou České dráhy, takže cesta vlakem vyjde návštěvníky jen na poloviční cenu.

Jako třešnička na závěr bude pro návštěvníky Chodských slavností, nikoli jen návštěvníky festivalu, přichystaná Kiss party rádia Kiss Proton, která se v loňském roce setkala s velkolepým přijetím.

Novinkou letošního ročníku festivalu bude i nabídka měření hladiny alkoholu v dechu certifikovanými přístroji, což jistě uvítají zejména návštěvníci, kteří na festival přijedou autem. Tato služba vám bude k dispozici na stánku CONVOY, umístěném u vstupu do areálu, během celého festivalu a zejména po jeho ukončení.

Jednodenní vstupenky přímo na místě zakoupíte za 350 Kč, dvoudenní za 450 Kč. O 50 Kč levněji je můžete zakoupit ještě dnes v předprodeji, například v domažlickém informačním centru, v klenotnictví v Littrově ulici v Horšovském Týně, v Železářství Herega v Holýšově a na dalších místech.

Podrobnější informace o vstupenkách, slevách, všech kapelách či rady, jak se na festival nejlépe dostat autem, vlakem či autobusem, najdete na stránkách www.chodrockfest.cz.

Chodrockfest 2012 - line-up kapel.

Chodrockfest 2012 - mapa místa.

Chodrockfest 2012 - plánek areálu.