„Akce měla neuvěřitelný úspěch. Vybralo se 22 tisíc 620 korun, dále hromada krmiv, dek, pamlsků a jiného. Na akci se přišlo podívat cca 450 lidí," pochvaluje si pořadatelka benefice Pavla Holzäpfelová.

Výtěžek akce se rozdělí mezi plzeňské útulky pro kočičky (Občanské sdružení Kočka mezi lidmi) a pejsky (Útulek pro zvířata v nouzi).
Celou akci moderovala Miloslava Kopecká.

V úvodu Helena Straková ze sdružení Kočka mezi lidmi a místostarosta Holýšova Kamil F. Šefl zodpověděli nejrůznější otázky od provozu útulku až po nové vyhlášky na ochranu zvířat.

Následoval program plný rozličných tanečních vystoupení.

Předvedly se taneční skupiny Sophia, Avanti, Sarah, Myšky, Diamond dance group, dále Pilsen cheer and dance (Jaguars), Mateřská školka Holýšov i Mladí hasiči Koloveč.

Došlo na ukázky standardních a latinsko-amerických tanců Taneční školy Gregoriades i neonovou show skupiny Fireflies.

Následovala módní přehlídka modelingové agentury JM Models, volná improvizace párové salsy a na závěr večera zahrály kapely Emoce a Volkmen.

Návštěvníci si během akce mohli zakoupit cukrovou vatu, výrobky od dětí a tanečních skupin, občerstvení v podobě perníků, dortů a šátečků a různé chovatelské potřeby.

Připraven byl také fotokoutek Patricie Behenské a výstava jejích fotografií z nedávno proběhlé benefiční akce Vyfoť se a přispěj na dobrou věc.

„Akce proběhla zcela hladce, lidé se bavili, kasička se naplnila a vše dospělo k zdárnému konci v poklidu a veselé náladě. Jako organizátorka jsem nadšená a určitě nechybí nové nápady na případný další ročník," zakončila Holzäpfelová.