Ten pro ně, jako každý rok, uspořádalo domažlické Domino spolu s MKS.

„Téma letošního karnevalu je Země pohádek. Protože je to velmi inspirativní a široké téma, hemží se to tady roztodivnými pohádkovými bytostmi. Bude pro nás velmi těžké vybrat deset nejkrásnějších masek. Nejraději bychom ocenili všechny. Protože náš karneval podpořilo třicet velmi štědrých sponzorů, neodejde ani jedno z dětí domů s prázdnou.“ řekl v průběhu karnevalu Jan Hrabačka.

Pro deset nejlepších masek byly sice připraveny trochu hodnotnější ceny, ale protože zde nebyla klasická tombola, mohlo si hned u vstupu vybrat každé dítě z nezměrné nabídky hraček.

O zábavu se princeznám, vodníkům, čarodějnicím, drakům, šmoulům a dalším pohádkovým postavičkám staral Jan Hofman coby klaun, který se nijak nezdráhal a do víru tance zapojil i rodiče a prarodiče.

Na žádném bále nesmí chybět předtančení. To nebyl pro Domino žádný problém. Pracují zde různé kroužky, proto mohli účastníci karnevalu vidět taneční vystoupení předškoláčků, pak se předvedl kroužek hip-hopu, zumby a své umění ukázaly i mažoretky, které si říkají Kostičky.