V rytmech rockové hudby se celý areál bude otřásat v pátek a v sobotu. První koncerty pro nedočkavé se ale odehrají již dnes odpoledne, a navíc budou zdarma.

Pekelný ostrov letos představí nejen českou a slovenskou rockovou hudební špičku, ale poprvé dorazí i zahraniční hvězda. Tou je britská glam-rockovová legenda Slade, která se proslavila například známými hity My oh my, Far far away nebo Come on feel the noize.

„Slade jsou obrovská legenda. Z toho, že bude na Pekelném ostrově vystupovat kapela takového formátu, mám pochopitelně velkou radost," říká organizátor festivalu Jan Halík s tím, že o členy kapely bude dobře postaráno – vozit je bude Data Expres a spát budou ve Wellness Hotel Alfrédov.

Premiéru na festivalu si odbude Fanánek a jeho banda Tři setry nebo slovenská úderka Horkýže slíže, těšit se můžete například i na Škwor, Harlej, Iné kafe nebo Arakain.

Program vystoupení.

Pořadatelé v letošním roce připravili mnoho změn, aby co nejvíce zpříjemnili návštěvníkům pobyt. Jednou z nich je rozšíření stanového městečka a zvýšení komfortu návštěvníků festivalu o sprchy, non-stop bar a v samotném stanovém městečku občerstvení, například i se snídaňovým menu. Novinkou bude i mobilní bankomat přímo v areálu festivalu, který by měl ušetřit časté cesty návštěvníků do města. Chybět nebude ani bezdrátový internet zdarma. Na návštěvníky čeká i zajímavý doprovodný program formou atrakcí, promo akcí partnerů a soutěží o ceny. Samozřejmostí je široká nabídka občerstvení a dostatečné hygienické zázemí.

Festival se nachází několik desítek metrů od hlavní silnice č. 26. K dispozici bude i placené parkoviště. Informace o vstupném, parkování, stanovém městečku a další užitečné rady najdete na stránkách festivalu www.pekelnyostrov.cz.

Mapka areálu Pekelného ostrova.