Mapa areálu ChodrockfestuMapa areálu ChodrockfestuZdroj: se svolením organizátorůNa dvou střídajících se pódiích zahraje v areálu TJ Start téměř dvacítka českých kapel a jeden host ze Slovenska.

Festival každoročně probíhá zároveň s domažlickými Chodskými slavnostmi a Vavřineckou poutí. „Každý z návštěvníků tedy může festival spojit i s návštěvou slavností. Chodrockfest se opět uskuteční v jezdeckém areálu, který je ve srovnání s jinými festivaly atypický svojí členitostí a v horkém počasí i spoustou stínu, což se podle mě lidem líbí,“ říká za pořadatelský štáb Jan Halík k blížícímu se festivalu, který letos poprvé přilákal i slovenskou kapelu Horkýže Slíže.

Velkou výhodou pro návštěvníky je také umístění parkoviště a stanového městečka, které je v těsné blízkosti hlavního areálu.

Na návštěvníky čekají dva dny nabytého line-upu. Na dvanáctý ročník Chodrockfestu přijaly vedle zmíněných Horkýže Slíže pozvání například kapely Traktor, Harlej, Doga, Alkehol, Pokáč, Trautenberk, Poletíme?, Komunál či Vypsaná fixa. Celý program bude zakončen velkolepou afterparty s Hitrádiem FM Plus.

Z festivalu Pekelný ostrov 2023 v Holýšově.
OBRAZEM: Pekelnému ostrovu vládla spalující výheň. I tak si ho fanoušci užívali

Samozřejmostí bude už bezhotovostní systém placení, festival nabízí pro návštěvníky také sprchy, úschovnu s možností dobití mobilních telefonů a mnoho jiného.

Předprodej vstupenek na Chodrockfest probíhá na portálu www.vstupenkovna.cz nebo v kamenných předprodejích, v prodeji jsou lístky na celý festival i na jednodenní program. K dostání budou také na místě, ale tam budou dražší.