S mluveným slovem vystoupil Miroslav Zajíc (básně), Josef Mráz (vtipy), na harmoniku zahrál Václav Marek. Duo Karel Verner a Květa Janečková ze Kdyně pak na pódiu vystřídala domácí Eva Moravcová s kytarou, nechyběl Jiří Strecker z Mlýnečku, který svůj zpěv doprovázel na kytaru. Zpestřením bylo vystoupení tanečního souboru z Domova pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, svůj blok měla i jejich kapela, která se proti loňsku rozrostla na šest muzikantů.

Po skončení vystoupení zahrála country kapela Aurora ze Kdyně, která uvedla jako hosty kytarové duo Holanďanů, kteří tráví dovolenou ve Lhotě na pronajaté chalupě.

„Vystoupení Bystřických se líbilo a myslím, že proti loňsku to měli zase o něco lepší. Spolupráce si považujeme, jsme rádi, že u nás vystupují,“ řekl předseda zahrádkářů Miroslav Bayer. „Návštěva byla kolem stovky platících. Mohlo to být lepší, ale těch akcí kolem bylo hodně, takže jsme spokojeni,“ hodnotil. Přesto se budou zamýšlet nad inovací programu, aby si diváci přišli na své.