Nejnovější video bylo zveřejněno přesně před týdnem jako dárek k 18. narozeninám Hynka Hradeckého. Ve videoklipu zpívá píseň Být stále mlád, která je široké veřejnosti známa z podání Karla Gotta. Ten je pro oba bratry inspirací a vzorem, který je vede jejich dosavadní pěveckou kariérou. Není v ní nouze ani o výrazné úspěchy na soutěžích po celém Česku.

Hlavní hereckou roli v nejnovějším klipu ztvárnil Hynkův bratr Patrik. Sourozenci spolu vystupují dlouhodobě, vzájemně se podporují v jednotlivých krůčcích na svých pěveckých drahách.

Těsně před Vánoci se na Facebooku a YouTube objevil klip k písni Jsou svátky v Hynkově podání. Patrikův premiérový videoklip Jdi za štěstím měl premiéru 3. ledna.

Tři zmíněné písničky mají na YouTube už téměř 12 tisíc zhlédnutí.

„Bavil jsem se o hudbě a produkci se svým bývalým spolužákem Dongem Viet Vanem (Alexem), se kterým jsem chodil do školy od 1. třídy, a nějak nás napadlo, že bychom mohli zkusit něco natočit," vzpomíná Hynek na první impulz k natočení klipů.

„Kvůli studiím se nám to časově nedařilo, neboť já studuji v Domažlicích a v Plzni a on v Praze. Až ke konci loňského roku jsme spojili síly a zrealizovali to, co jsme měli dávno naplánované," dodává.

„Jediný volný čas, který máme, jsou víkendy. To ale zase většinou vystupujeme společně s Patrikem na různých akcích, nebo jsme na pěveckých soutěžích. Stejně tak i Alex má o víkendu spoustu aktivit a najít společný čas je opravdu těžké,"popisuje Hynek Hradecký.

„Natáčení klipu, doprava, pronájmy různých lokalit, nahrávání ve studiu, ale i ošacení a vše, co s tím souvisí, nám hradí rodiče, kterým opravdu moc za to děkujeme!" vzkazují oba mladí zpěváci.

„V blízké budoucnosti bychom chtěli nazpívat společný duet i další písně, které by zhlédlo víc lidí než doposud. V průběhu roku nás čeká mnoho vystoupení na různých festivalech, společenských akcích, a hlavně pěveckých soutěžích. Chtěli bychom předvést co nejlepší výkony a pokusit se zpříjemnit chvilky lidem, kterým budeme zpívat, ať se to týká folklorních vystoupení, nebo vystoupení v žánru popového zpěvu," prozrazují ze svých plánů Patrik a Hynek.
V poslední době je nejvíce těší pozitivní reakce od posluchačů, kteří slyšeli a viděli jejich videa. „Přišla dokonce odezva i z jiných zemí. Nesmírně si vážíme toho, když nám čím dál víc fanoušci píší, že se jim naše klipy líbí. Jsme za to opravdu moc rádi, protože zpěv a hudba jsou to, co nás žene dopředu. Vůbec si to bez zpěvu, a hlavně bez publika nedovedeme představit," shodují se zpívající sourozenci.

Po bronzovém úspěchu na brněnské soutěži Slavíci ve školní lavici je letos čeká řada dalších klání. Patrik soutěží v klasickém zpěvu za ZUŠ J. Jindřicha Domažlice, i ve zpěvu moderních písní, kam jezdí většinou spolu, Hynek se účastní pěveckých klání v žánru pop music.