Letní kino tady využije úspěšného českého projektu Kino na kolečkách, takže v pěti dnech vždy od 22 hodin můžete zhlédnout pět nových filmů z let 2022 a 2023 v „Letním kině na kolečkách“. Program orámují dvě české novinky s exkluzivním hereckým obsazením.

Na úvod zařadili pořadatelé snímek Princezna zakletá v čase 2. Žánrově se pohybuje na hranici pohádky, fantasy a komedie. V režii Petra Kubíka hrají Eliška Křenková, Marek Lambora, Natalia Germani, Vojtěch Kotek, Simona Zmrzlá, Jan Révai, Martin Písařík, Veronika Freimanová, Karel Dobrý nebo Roman Zach.

Ponocný v Domažlicích.
Odbila devátá hodina, znělo na domažlickém náměstí, kde opět prochází ponocný

Americkou romantickou komedii Vstupenka do ráje, která je na programu 6. července, natočil režisér Ol Parker a v hlavních rolích se setkali Julia Roberts a George Clooney. O den později, 7. července, se diváci ocitnou na opuštěném tropickém ostrůvku, kam je zavede česká dobrodružná romantická komedie Ostrov, do které Rudolf Havlík obsadil Jiřího Langmajera s Janou Plodkovou. A den nato, 8. července, mohou zájemci prožít americké akční drama Top Gun: Maverick, kde měl režisér Joseph Kosinski pro hlavní roli Toma Cruise.

Letní kino na kolečkách ve Staňkově uzavře česká komedie Přání k narozeninám. V režii Marty Ferencové si tak i na hřišti FK Staňkov zahrají Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Tomáš Klus, Igor Orozovič, Jaroslav Plesl, Matěj Hádek, Simona Babčáková či David Švehlík.