Na velký nápor návštěvníků se musí tento pátek večer připravit letos nově otevřená Dubina na domažlickém náměstí. Jejím hostem bude od deváté hodiny večerní zpěvák, moderátor talentových a pěveckých soutěží, 36letý Leoš Mareš.

„To, že k nám skutečně přijede, bylo potvrzeno teprve minulý týden, pozvali ho majitelé Dubiny. Právě proto jsme narychlo vylepovali plakáty a i z toho důvodu jsme nedělali žádný předprodej vstupenek," vysvětlil nám za pořadatele Marek Beck.

V podání nejlepšího českého moderátora čeká návštěvníky několikahodino­vá show.

„Leoš bude v našem clubu trávit celý večer, respektive celou noc. Bude zpívat, hrát jako dj a hlavně lid po celou dobu dobře bavit. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, a to ve dvou cenových relacích. První, za sto padesát korun, jim umožní sledovat program v prostorách diskotéky. Druhá, takzvaná VIP, je o stokorunu dražší a dovolí návštěvníkům pohyb po všech prostorách Dubiny," doplňuje Beck, který v podniku pracuje jako poradce pro gastronomii.

V pátek ho čekají náročné přípravy, neboť musí přichystat spolu se svými kolegy raut.

„VIP návštěvníci budou mít nejen přístup do všech prostor budovy, ale zároveň mohou ochutnávat na rautu, v ceně vstupenky je totiž i občerstvení," podotýká.

Nemají pořadatelé obavy, že se zájemci do prostor Dubiny kvůli pozvanému hostovi ani nevejdou?

„Vše je naplánováno tak, že se do Coctail baru, kde bude raut a kde se zároveň bude mimo čas svých vystoupení pohybovat Leoš Mareš, dostane maximálně dvě stě lidí," vysvětluje Beck.

Známý český moderátor však nebude jediným vystupujícím pátečního večera. Jako druhý dýdžej zaskočí Dawe. Na půlnoc je pak připraveno vystoupení superfinalisty Talentmánie z našeho regionu, operního pěvce Milana Suleje, který by měl odzpívat tři árie.

Na návštěvníky prý čeká večer úplně jiný, než tomu bylo například při nedávné návštěvě Patrika Vrbovského.

„Když tu byl Rytmus, měl jedno čtyřicetiminutové vystoupení. Pan Mareš bude celý večer naším hostem. Máme přislíbeno, že se tu zdrží co nejdéle," zakončil Beck.