Již nyní si lzezakoupit vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream či v Pegasu u Miroslava Černého za 199 Kč. Na místě bude cena ´lístků´ 250 Kč.

AirFare - je čtveřice mladých hudebníků, kteří dělají hudbu poctivě, jako za starých časů. Frontmanem této rock ‚n‘ rollové kapely, která je živým důkazem toho, že tento žánr není zdaleka mrtev, je americký zpěvák a kytarista Thomas J. Lichtag, jenž svým nezaměnitelně ležérním způsobem zpěvu dává kapele jedinečnou tvář. Explozivní vystoupení v sobě spojují ostrý kytarový zvuk, chytlavé melodie a hlavně divokou pódiovou show. Navíc si své koncerty Airfare upřímně užívají a svoji náladu úspěšně šíří i do řad diváků. Do Domažlic přijede kapela AirFare představit své nejnovější album nazvané „Do You Like My Shit?“

Xindl X - vlastním jménem Ondřej Ládek, je autor scénáře k filmu Restart, ale hlavně je to pražský „rapper s kytarou“, který se pokouší nalézt nový přístup k českému písničkářství. Tvoří auto - protest - songy, ve kterých kombinuje hip hopové frázování s folkem, jazzem a blues. Těžištěm písní však zústávají texty, ve kterých má stejnou váhu pokus o osobní výpověď, jako smysl pro ironii. Na koncertech Xindl X vystupuje sólově nebo s kapelou ve složení: Robert Švehla – bicí, Filip Markes – saxofon, Filio Havlíček – baskytara.

Niceland -v té době ještě jako „projekt“ jednoho muže, písničkáře Michala Motyčky, bez předchozích zkušeností s vystupováním, nečekaně vyhrál 4. ročník autorské hudební soutěže Coca - Cola Popstar a získal tím kontrakt na nahrání a vydání alba u firmy Sony Music. Projekt pouze u akustické kytary a hlasu dlouho nevydržel a proměnil v tříčlennou kapelu - na basu Adam Voněš, za bícími Marek Klasna. V roce 2008 nahráli Niceland zatím jediné album Little Black Book. V polovině letošního roku odjela kapela na 50 koncertů, včetně festivalů a to i těch nejprestižnějších - Colours of Ostrava, Planet Festival, České Hrady, za což mohou vděčit zejména úspěchům ve výročních hudebních cenách (trojnásobní držitelé ceny Objev roku), ale také posunutím soundu blíže ke kytarovému indie-popu s čímž souvisí i příprava druhé desky, která je plánována na začátek roku 2010. NiceLand dělal titulní píseň k filmu Ocas ještěrky v hlavní roli s Davidem Švehlíkem.

The Slots – pražská indie – rock´n´rollová kapela, možná i s prvky připomínajícími britské Coldplay. Letos vydala novou desku Plastics Culture. „Natočili jsme desku plnou energie s přirozeným zvukem, která tepe. Změnou oproti debutu je její ucelenost. Plastic Culture vznikala podstatně kratší dobu než její předchůdkyně, takže se nám podařilo zachytit všechny energie ´čerstvé´. Shrnuli jsme rok společného života a výsledkem je něco jako kniha, sbírka momentů, které bude moci posluchač ´číst´ od začátku do konce. Věříme, že na ni bude stále co objevovat,“ říká kapela k novince. Ještě před nahráváním prošli The Slots drastickou změnou v sestavě, v níž z té původní zůstal pouze zpěvák s bubeníkem. Skupině ale změna prospěla, zvuk na desce je dospělejší a ucelenější než v případě jejího předchůdce Baby Box. The Slots ví, co chtějí, užívají si koncerty, kde jejich performance dodává písním ještě m