K tanci a k poslechu hrála skupina Dexons Music z Tachovska. Po dvacáté hodině se sál téměř celý zaplnil, předseda klubu Pavel Kasper přivítal přítomné a nezapomněl ani na zástupce partnerů a sponzorů klubu, bez kterých by klub nemohl fungovat.

Na programu bálu bylo předtančení dětského tanečního kroužku pod vedením Venduly Brettschneiderové, prezentace historie a současnosti klubu, ocenění nejlepších klubistů a losování hlavních cen v tombole. Ceny nejlepším předával náměstek hejtmana Plzeňského kraje Jaroslav Bauer.

Hráčem roku v kategorii mužů se stal Ondra Novák, slowpitchářem Petr Pachl, kadetem Štěpán Votruba, žákem Pavel Zelenka, mladším žákem Simona Kitzbergerová, brigádníkem roku se stal Petr Kolář a jako trenér roku byl vyhlášen Petr Skala.

K umocnění dobré nálady přispěla i bohatá tombola s hlavní cenou od Honzy Pachla – statným divočákem. Domažlická losovačka pod vedením Pepy Schneidera přiřkla výhru nejdříve manželce a poté švagrové… Inu, dějí se to v Domažlicích věci.

Všichni zúčastnění se bavili a doufáme, že se za rok opět setkáme ve velkém sále a začneme novou tradici v pořádání tohoto sportovního bálu.

Kompletní fotogalerii najdete na:

https://plus.google.com/photos/117482868348966960931/albums/5978818292384871553?banner=pwa

Autor: Pavel Zelenka