„Asmodeus vznikl v roce 1988 a bez ohledu na spletitou historii vždy upřednostňoval neotřelost a kvalitu před fádností a komerční průměrností. I v současnosti nadále předkládá svůj vlastní pohled na žánr, který ho pokaždé výrazně odlišoval od zástupu šablonovitě hrajících kapel,“ uvedl frontman, autor hudby a jediný zakládající člen kapely Miloš Bešta.

Asmodeus a jeho nové album Pobřeží královny Marie.Asmodeus a jeho nové album Pobřeží královny Marie.Zdroj: se svolením kapelyMezního uznání se Asmodeus dočkal v roce 2015, kdy byl oceněn soškou Anděla v kategorii Hard' n' heavy za album Past na Davida Kleinera. Šlo o koncepční desku, obdobně jako v případě novinky Pobřeží královny Marie, která vyšla letos a jejíž křest se uskuteční v pátek 6. října od 20 hodin v kavárně kulturního domu v Klatovech. Domácímu publiku se tak Asmodeus koncertně představí po dlouhých pěti letech.

Pokáč v Klatovech na náměstí.
OBRAZEM: Pokáč rozezpíval zcela zaplněné náměstí v Klatovech

„Na výroční koncert spojený se křtem nového alba pro vás budeme mít připraveno několik překvapení, která ovšem nemůžeme prozradit dopředu," láká na výjimečnou událost Bešta.

Hostem večera bude kapela Anteater.