Slavnosti města Horšovský Týn a Staročeský jarmark

Čtvrtek 23. července
Kostel sv. Petra a Pavla
20.00 – Slavnostní koncert,
vokální kvintet Hlasoplet

Pátek 24. července
Náměstí, hlavní pódium, koncerty
Pouťové rockování, moderuje
Martin Švejda
15.00 – Nameless
16.00 – Proclaim
17.00 – Fobie
18.00 – Elegie
19.00 – V3SKA
20.30 – Lety mimo
22.00 – Karel Kahovec a George&Beatovens
24.00 – B.A.M. Bohemian Acoustic Music

Kinosál
20.00 – Premiéra divadelní hry Ať žije
budoucnost, Divadelní ochotnický
soubor při MKZ H. Týn

Restaurace
20.00 – Sport bar Kobra, Dexon Music
20.00 – Čerchovanka, Anakonda Benda

Sobota 25. července
Střelnice za hřbitovem
9.00 – střelecká zábavná soutěž pro děti
o Putovní pohár Nejlepší střelec
13.00 – Vyhlášení výsledků

Náměstí, hlavní pódium, koncerty moderuje Radek Nakládal
  9.30 – Ventus, středověké, irské
a španělské písně
11.00 – Klíč, renesanční folk
13.00 – Hudci z Kyjova, cimbálová muzika
15.00 – orchestr Péro za kloboukem,
šramlband
17.00 – Abba world revival
19.00 – Dalibor Janda, nejznámější hity
20.30 – Petr Vondráček a Lokomotiva
22.30 – Depeche mode revival

Náměstí, spodní část
9.00 – 18.00 – Staročeský jarmark, ukázky dávných řemesel a prodej
Středověké veselení: Ventus
a Gwinewra

Sál, terasa MKZ
9.00 – 16.00 výstavy, Čajovna Želva

Antukový kurt TJ Dynamo
10.00 – přátelský volejbalový zápas, staří versus mladí

Kostel sv. Anny
12.00 – příchod procesí ze Schönsee
12.15  – Poutní mše svatá

Travnaté hřiště
14.00 – fotbalové utkání,
FSC H. Týn–SG Oklula Nýrsko

Travnaté hřiště – Plzeňská ulice
16.00 – 1. FC H. Týn– Jiskra Domažlice A

Kinosál
Divadlo pro děti
17.00 – Jak šlo vejce na vandr, společnost Koňmo

Restaurace
20.00 – Sport bar Kobra,
Holýšovská trojka
20.00 – Parkur bar, Lenka&K. Band
20.00 – Čerchovanka, Country Dědows

Neděle 26. července
Náměstí, hlavní pódium, koncerty moderuje Petr Berka
11.00 – Strašlivá podívaná, plzeňská
folková kapela
13.00 – Stavovanka, netradiční chodská
dechovka, křest CD 25 let, hosté
Josef Oplt a Jaroslav Kopejtko
15.00 – The Shower Oldies Revival Band,
rock´n´roll 50. a 60. let
17.00 – Pakosta blues, Radek Pastrňák
a spol., akustické blues
19.00 – Turbo, česká poprocková legenda

Náměstí, spodní část
9.00 – 18.00 – Staročeský jarmark,
ukázky dávných řemesel a prodej
Středověké veselení: Gutta,
středověká hudba, Mericia, ves–
nické, gotické a cikánské tance
Sál, terasa MKZ
9.00 – 16.00 výstavy, Čajovna Želva

Kostel sv. Petra a Pavla
10.30 – Nedělní mše svatá

Kostel Všech svatých v Horšově
16.00 – Mše svatá

Restaurace
17.00 – Sport bar Kobra, Moby Dick
17.00 – Čerchovanka, Staří psi

Doprovodné akce:
Areál ZUŠ (Sady P. Bezruče): Chovatelská výstava ZO ČSCH Horšovský Týn, 16. horšovskotýnská výstava králíků, drůbeže, holubů, koz a ovcí. Ukázka pštrosů, selat a telat.
Sobota: Ovčácký den
Neděle: Ukázka poníků a práce s frískými
koňmi, výstava okrasného
ptactva
10.00 – Bluegrassová kapela
Vysoká tráva

Městské kulturní zařízení (9–16 hod.):
– informační výstava Muzeum s rozhlednou na Šibeničním vrchu
– výstava fotografií Pavla Slačíka Vzpomínka na tátu

Zámek: Prodejní výstava bonsají na zámku
(25. a 26. 7.: 9–17 hod.)

Horní část náměstí: výstava aut Seat

Prostranství u kina:
– PÁ a SO 17.00: biketrialová exhibice TJ Dynamo H. Týn, soutěže pro návštěvníky
– pouťové atrakce