Zábavný den pro děti

KDY: 20. června od 14 hodin
KDE: Trhanov
ZA KOLIK: zdarma

Zábavný den pro děti se uskuteční v sobotu 20. června od 14 hodin v zámecké zahradě v Trhanově. Připravena bude zábava a táborák. Občerstvení bude zajištěno.

Exkurze za motýly

KDY: 20. června od 9 hodin
KDE: Ostrov u Mutěnína
ZA KOLIK: Na místě

Exkurze za motýly do zaniklého Horšína se z důvodu nepříznivého počasí přesouvá na sobotu 20. června. Sraz bude v 9 hodin západně od osady Ostrov u Mutěnína na žluté turistické značce u rozcestníku Pod Kamencem. Předpokládaná délka trasy je dva a půl kilometru. 

Medové dny u Toupalů 

KDY: 20. června od 10 hodin
KDE: Koloveč
ZA KOLIK: zdarma

Již druhý ročník medových dnů se uskuteční v sobotu 20. června. Začátek bude od 10 hodin na včelí farmě u Toupalů v Kolovči. Akce je vhodná pro všechny včelaře a příznivce medu.

Mše svatá za všechny hasiče

KDY: 21. června od 17:45 hodin
KDE: Domažlice
ZA KOLIK: zdarma

Z důvodu vzniklé pandemie covid-19, která zasáhla Česko, se zrušily tradiční oslavy svátku hasičů. Proto se v neděli 21. června v Domažlicích uskuteční mše za všechny hasiče. Sraz bude v 17:45 před kostelem Narození Panny Marie na náměstí. Účast v uniformách vítána. 

Dětské rybářské závody v Holýšově

KDY: 21. června od 6 hodin
KDE: Holýšov
ZA KOLIK: zdarma

Dětské rybářské závody se uskuteční v neděli 21. června od 6 hodin na rybníku Trný v Holýšově. Kapacita je omezena, proto je nutná registrace předem na telefonním čísle 721405978. Vstupné je zdarma a ceny čekají na každého účastníka. Závodů se mohou zúčastnit děti do 15 let. 

Charitativní bazárek

KDY: 20. a 21. června od 10 hodin
KDE: Horšovský Týn
ZA KOLIK: zdarma

Útulek Tlapky pořádá charitativní bazárek na podporu opuštěných pejsků v útulku. Bazárek se uskuteční v sobotu 20. a v neděli 21. června vždy od 10 do 13 hodin v Blešárně v Horšovském Týně vedle Květinky. K zakoupení bude oblečení, knihy, hračky a mnoho dalšího. Výtěžek z akce bude použit na chod útulku v Horšovském Týně a na péči o pejsky. Do bazaru je možné i darovat věci.

Fousy v Moskytu

KDY: 20. června od 18:30 hodin
KDE: Domažlice
ZA KOLIK: 100 Kč

Profesionální uskupení ještě amatérských muzikantů Fousy čeká na diváky v domažlickém Moskytu, a to v sobotu 20. června od 18:30 hodin. Skupina hraje také na koncertech, svatbách i narozeninách. Vstupné je 100 korun.